[ZAPOWIEDŹ] Kasie West- "Miłość i inne zadania na dziś"

Udostępnij ten post

Już niedługo, bo dokładnie 9 maja 2018 swoją premierę będzie mieć najnowsza książka Kasie West, jednej z moich ulubionych autorek powieści młodzieżowych! Poniżej przeczytacie czym tym razem zaskoczy nas autorka ;)


Przed 17-letnią Abby Turner całe lato. I ta perspektywa byłaby najwspanialsza na świecie, gdyby nie to, że… z paczki jej przyjaciół w mieście zostaje tylko Cooper, któremu kiedyś wyznała miłość, ale on zbył ją śmiechem, jej tata jest gdzieś daleko, a pod jego nieobecność mama już prawie nie wychodzi z domu i wszędzie szuka zagrożeń. Abby marzyła o wystawieniu swoich obrazów w miejscowym muzeum, ale jej prace zostały odrzucone – podobno brak im głębi i dojrzałości.

W tej sytuacji Abby postanawia ekspresowo dojrzeć. Tylko jak to zrobić? Pomóc może stworzenie listy zadań, których wykonanie przyniesie doroślejsze spojrzenie na świat. Abby daje sobie miesiąc na zrealizowanie wszystkich jedenastu punktów ze swojej "Listy serca". Wróć, dziesięciu, bo jedenasty punkt, "mieć złamane serce", już zaliczyła.

Ale gdy ten miesiąc nieuchronnie mija, Abby zaczyna zdawać sobie sprawę, że aby zostać prawdziwą artystką, być może trzeba nie tylko wypełnić zaplanowane zadania, ale nawet… zmienić siebie. Czy poszukując prawdziwej siebie, znajdzie jednocześnie odwzajemnione uczucie?...


"Miłość i inne zadania na dziś" to kolejna w dorobku autorki świetna powieść zarówno dla młodzieży jak i dla starszych osób, co doskonale ilustruje mój przykład ;) Powoli zbliżam się do końca i serdecznie zapraszam Was na przedpremierową opinię, która ukaże się już jutro! 

16 komentarzy :

 1. "P.S. I like you" podobała mi się, dlatego z przyjemnością sięgnę po więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "P.S.I like you" to moja druga ulubiona powieść autorki! <3

   Usuń
 2. Bardzo lubię książki autorki, więc i tej nie odpuszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię autorkę, więc z chęcią się skuszę. Ostatnio nawet czytałam jej poprzednią książkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzednią czyli pewnie "Szczęście w miłości"? Boli mnie, że jeszcze jej nie przeczytałam, ale w sumie jestem o jedną nieprzeczytaną książkę autorki do przodu ;)

   Usuń
 4. Lubię książki,które mogą czytać pokolenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy nazwałabym to czytaniem przez pokolenia, ale w sumie? ;)

   Usuń
 5. Jest na co czekać! Książki autorki zawsze są interesujące :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekamy na Twoją opinię, choć "świetna powieść" już trochę ją zdradza. :) Ale musimy przyznać, że może to być kolejna, niesamowicie wciągająca i wywołująca uśmiech książka Kasie West!

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam książki autorki a o powyższej czytałam już kilka bardzo pozytywnych opinii. Co więcej, nie raz też przeczytałam, że jak dotąd to najlepsza książka autorki, więc tak jestem ciekawa, że chciałabym mięć ją już u siebie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim prywatnym rankingu najlepsza dalej jest "Chłopak na zastępstwo", ale "Miłość i inne zadania na dziś" też jest fajna!

   Usuń
 8. Brzmi naprawdę, naprawdę ciekawie! Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się kupić tę książkę, a także poznać inne książki tej autorki :)

  OdpowiedzUsuń