Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI DLA STRONY WWW.CZYTELNIADOMINIKI.BLOGSPOT.COM
Z DNIA 25.05.2018R.

Korzystanie ze strony Czytelnia Dominiki jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych. Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie ich poprawienia w razie potrzeby.

Blog Czytelnia Dominiki nie jest blogiem komerycyjnym, a ja jako jego autorka nie zbieram danych osobowych potrzebnych do wysyłki newslettera. Czytelnia Dominiki to blog działający na platformie Blogger, należącej do firmy Google. Polityka prywatności Google znajduje się tutaj: [LINK]
Blog  Czytelnia Dominiki korzysta z systemu komentarzy Blogger. Oznacza to, że są one wyświetlane na blogu, jednak za gromadzenie danych odpowiada Google. Założyciel bloga nie administruje danymi potrzebnymi do opublikowania komentarza. Dane udostępniane w treści komentarza są podawane dobrowolnie.

Udział w konkursach i wymianach książkowych organizowanych przez stronę Czytelnia Dominiki wiąże się jednoznacznie z dobrowolnym podaniem danych osobowych i oświadczeniem, że są one podane zgodnie z prawdą. Dane podane w konkursie są przetwarzane wyłącznie w celach konkursowych tzn. publiczne ogłoszenie zwycięzcy konkursu oraz późniejszego przesłania nagrody konkursowej. Dane podane podczas wymiany książkowej są mi potrzebne wyłącznie w celu dokonania czynności niezbędnych do przeprowadzenia akcji, czyli ogłoszenia listy par wymiankowych oraz opublikowania fotorelacji z akcji. Dane osobowe przechowywane są jedynie do momentu wysyłki paczki wymiankowej lub do momentu przekazania ich odpowiedniej osobie biorącej udział w akcji, która przygotowuje dla nas paczkę. Po tym czasie są przeze mnie usuwane. Szczegółowe informacje zawsze są podane w indywidualnych regulaminach danego konkursu bądź wymiany książkowej.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią klauzuli informacyjnej oraz informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych strony Czytelnia Dominiki oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać: dominika.justyna@poczta.onet.pl

Blog Czytelnia Dominiki wykorzystuje pliki cookies.

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza